Nga një aksident trafiku shtatë persona të lënduar, i dyshuari arrestohet dhe dërgohet në mbajtje

Gjilan – Në fshatin Kmetoc, të Gjilanit raportohet për një aksident trafiku në mes dy automjeteve me ngasës meshkuj, njëri kosovar dhe tjetri shtetas i Luksemburgut.

Lëndime trupore kanë pësuar shtatë persona, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor, njëri prej tyre është dërguar në QKUK.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS