Nga një aksident trafiku në Hodonoc të Kamenicës lëndohen gjashtë persona

Kamenicë – Në fshatin Hodonoc të Kamenicës ka ndodhur një aksident trafiku në mes të dy veturave dhe si pasoj janë lënduar katër meshkuj dhe dy femra kosovarë.

Pas tretmanit mjekësor në Spitalin e Gjilanit vetëm njëra është ndal për tretman të mëtutjeshëm, ndërsa të tjerët janë liruar dhe me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS