Nga aksidenti në Livoq të Ulët, lëndohet njëri nga vozitësit

Gjilan – Në fshatin Livoq i Ulët, të Gjilanit ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet tri automjeteve me targa vendore me drejtues meshkuj shqiptar.

Si pasojë e aksidentit, përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar njëri prej drejtuesve të automjeteve. I lënduari pas trajtimit mjekësor lirohet në shtëpi njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).