Nga aksidenti në Gjilan, lëndime marrin drejtuesit e automjeteve dhe dy pasagjerë

Gjilan – Ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime, ku të përfshirë kanë qenë dy automjete civile me targa vendore dhe drejtues meshkuj kosovarë. Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime kanë pësuar dy drejtuesit e automjeteve si dhe dy pasagjerë meshkuj kosovarë.

Pas tretmanit mjekësor në spitalin rajonal në Gjilan, drejtuesit e automjeteve janë liruar, ndërsa dy pasagjerët e lënduar janë transferuar për në QKUK për tretman të mëtutjeshëm mjekësor njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS