Nga aksidenti në fshatin Dobërqan lëndohet një qytetar

Gjilan – Në fshatin Doberqan të Gjilanit raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të një veture me targa vendore, që drejtohej nga i dyshuari mashkull kosovar dhe një biçikletë, që drejtohej nga viktima mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS