Nexhat Rexha kandidat për deputet nga dega e LDK-së në Kamenicë

Kamenicë – Kandidat për deputet nga e Dega e LDK-së në Kamenicë është Nexhat Rexha thuhet në njoftimin e degë së LDK-së në Kamenicë.

Kryesia e Degës së LDK-së në Kamenice e kryesuar nga kryetari i kësaj dege z. Jeton Biqkaj ka mbajtur mbledhjen e radhës mbi të cilat është diskutua për përgatitjet e procesit zgjedhor.

Poashtu pas debateve dhe propozimeve që rrodhën në këtë takim, kryesia e Degës mori vendim që për kandidatë për deputet nga kjo degë të propozoj dy kandidatë :
Besa Hoxha Krasniqi dhe Nexhat Rexha të cilët u përkrahen unanimisht.

Por kandidatja znj. Besa Hoxha Krasniqi kërkoj mirëkuptim nga Kryesia e Degës që të tërhiqet nga propozimi, duke ofruar mbështetjen e plotë për kandidatin Nexhat Rexha dhe për kandidaten tonë për Kryeministër znj. Vjosa Osmani.
Andaj kandidat për deputet nga e Dega e LDK-së është z. Nexhat Rexha thuhet në njoftimin e degë së LDK-së në Kamenicë./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).