Nevina Shtylla e mrekullueshme

Nevina Shtylla këto ditë ka qenë aktive në rrjetet sociale, ndërsa nuk kanë munguar imazhet me bikini në Instagram.

Moderatorja ka mahnitur me dukjen e saj në det me rrobabanje duke marrë dhjetëra mijëra pëlqime.

‘Miss Shqipëria 2010’ së fundmi ka qenë protagoniste në videoklipin e këngës së Capital T, “Buzëqeshje”.

Për më shumë, para lansimit të projektit u spekulua mjaft shumë në rrjete sociale duke aluduar se mund të ketë diçka më shumë mes tyre.

Megjithatë, Nevina dhe reperi janë thjesht miq dhe nuk ka asgjë mes tyre në aspektin romantik. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS