Nerxhivane Behluli gjendet e vdekur në vendin e punës

Gjilan – Nerxhivane Behluli punëtore e KEDS-it është gjetur pa shenja jete në zyrën e saj në Gjilan.

Viktima sipas policisë është e moshës 63-vjeçare.

Ismet Hashani zëdhënës i policisë tha se sipas mjekut vdekja ka qenë e natyrshme. “Ju njoftojmë se sot më 04.10.2022 rreth orës 10:32 nga Emergjenca Rajonale në Gjilan jemi njoftuar se është sjell një person e gjinisë femërore, shqiptare-kosovare, e moshës 63 vjeçe pa shenja jete. E njëjta është punëtore e KEDS-it dhe ka qenë në vendin e punës, është gjetur në zyre pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante. Mjeku ka konstatuar për vdekje të natyrshme. Prokurori i shtetit ka urdhëruar që trupi i pajetë të dërgohet në IML”, tha Hashani./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS