Nëna sulmon tre fëmijët e saj, arrestohet nga policia

Viti – Është arrestuar e dyshuara femër shqiptare, pasi që e njëjta ka sulmuar fizikisht tre fëmijët e saj dy vajza dhe një djalë të gjithë të mitur.

E dyshuara ka treguar shenja agresiviteti edhe gjatë trajtimit mjekësor është ndaluar në trajtim të detyruar psikiatrik. Me urdhër të prokurorit e dyshuar është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).