Nën ndikimin e alkoolit sulmon viktimën, i dyshuari dërgohet në burg

Kamenicë – Viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë në një kafiteri, është sulmuar fizikisht nga i dyshuari mashkull kosovar i cili ishte nën ndikim të alkoolit.

Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretmanë mjekësor. Me vendim të Prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS