Nën ndikimin e alkoolit shkakton aksident trafiku me lëndime

Gjilan – Në kryqëzimin e fshatit Ropotovë, Ranillukë raportohet se i dyshuari mashkull kosovar nën ndikim të alkoolit duke drejtuar veturën e tij ka goditur një veturë tjetër të cilën e drejtonte viktima mashkull kosovar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar të dy vozitësit dhe dy pasagjer një mashkull dhe një femër kosovar/e të cilët janë dërguar për tretman mjekësor njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS