Nën ndikimin e alkoolit e rrah gruan e bënë për spital

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka sulmuar bashkëshorten e tij.

Viktima dhe i dyshuari kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS