Nën ndikim të alkoolit sulmon familjarët, dërgohet në burg i dyshuari

Gjilan – Në fshatin Malishevë të Gjilanit është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka fyer dhe sulmuar fizikisht dy viktimat babanë dhe vëllain e tij.

Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS