Nën ndikim të alkoolit kërcënon qytetarët me thikë, i dyshuari dërgohet në burg

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka ekspozuar një thikë dhe ka frikësuar njerëzit.

Po ashtu i njëjti ka penguar edhe zyrtarët policorë. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).