Nën kërcënimin e thikës ia grabisin veturën

Kamenicë – Në fshatin Novosellë të Kamenicës viktima mashkull shqiptar ka raportuar se dy të dyshuar të panjohur nën kërcënimin e armës i kanë grabitur veturën dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Rasti po hetohet nga njësitet kompetente policore njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).