Uji Dea

Nën kërcënimin e thikës i grabisin para dhe telefonin

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Gjilan – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se një i dyshuar i panjohur nën kërcënimin e thikës i ka grabitur para dhe telefonin, dhe është larguar në drejtim të panjohur.

RCCOLA

Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/