Në Zhegër policia konfiskon një armë të gjuetisë

Gjilan – Në fshatin Zhegër, të Gjilanit është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi tek i njëjti është gjetur dhe konfiskuar një armë gjuetie.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS