Në Zhegër nga rrahja fizike viktima merr lëndime të rënda në kokë

Gjilan – Në fshatin Zhegër, të Gjilanit është arrestuar një i dyshuar mashkull shqiptar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull shqiptar të cilit i ka shkaktuar lëndime të rënda në kokë.

Viktima ka marrë tretman mjekësor ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).