Në Viti zhduket një vajzë, familja nuk ka njohuri për vend ndodhjen e saj

Viti – Më 15.07.2022 ankuesja femër kosovare ka raportuar se, vajza e saj viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen saj.

Rasti është në procedurë hetimore dhe po trajtohet si person i zhdukur njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS