Fundamenti

Në Viti zhduket një grua

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Viti – Me 12.03.2024 ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se viktima femër kosovare, me datën e cekur është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj.

Fundamenti

Rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/