Në Viti policia identifikon dy lokale që ushtrojnë veprimtari të kundërligjshme

Viti – Gjatë hetimeve policore janë identifikuar dy lokale të cilat dyshohet se ushtrojnë veprimtari të kundërligjshme të lojërave të fatit. Në lokalin e parë nuk është gjetur asnjë e dyshimtë ndërsa në lokalin e dytë janë gjetur dhe konfiskuar dy paketime me qipa të lojës së pokerit.

Rasti është duke u hetuar, nuk raportohet për të arrestuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).