Në Viti plumbi qorr i dëmton veturën

Viti – Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se i është dëmtuar vetura nga një plumb qorr.

Në vendin e ngjarjes njësiti i forenzikës ka gjetur dhe konfiskuar një predhë të armës. Nuk raportohet për të dyshuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS