Në Viti i dyshuari shkakton dhunë fizike e psikike ndaj të fejuarës, në Gjilan i rrah prindërit

Viti, Gjilan – Viktima femër kosovare, ka raportuar se i fejuari i saj i dyshuari mashkull kosovar, ka shkaktuar dhunë fizike dhe psikike ndaj saj.

Me vendim të prokurorit, rasti procedohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës.

Edhe në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka shkaktuar dhunë në familje duke i fyer prindërit e tij dhe më pas edhe janë përleshur fizikisht, por pa lëndime të dukshme trupore.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS