ARKATANA

Në Viti hajnat vjedhin një sasi parash

/ 1 minutë lexim
ARKATANA

Viti – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të pa njohur nga shtëpia e tij kanë vjedhur një sasi parash si dhe stoli të ndryshme ari dhe argjendi.

Mobi Casa

Për rastin është njoftuar prokurori kujdestar dhe me urdhër të tij vazhdon në procedure hetimore njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/