Në Viti deponohen para të falsifikuara

Viti – Ankuesi mashkull kosovar zyrtar i bankës, ka informuar se janë deponuar dy monedha nga pesëdhjetë euro (2×50€) të falsifikuara. Monedhat janë konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar.

Edhe në rrugën “Adem Jashari” në Viti ankuesja femër kosovare zyrtare e bankës, ka informuar se është deponuar një monedhë prej 50 euro e falsifikuar. Monedha është konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS