Në Viti dëgjohen të shtëna me armë, në Partesh thyhet xhami i një kamioni

Viti – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se ka dëgjuar të shtëna armësh. Njësiti policor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë gjetur gjashtë (6) gëzhoja 12 mm.

Nuk raportohet për të lënduar, rasti është duke u hetuar.

Edhe në Partesh, ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur me gurë i kanë thyer xhaminë e kamionit. Rasti vazhdon të hetohet njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS