Hidromorava

Në Viti arrestohet i dyshuari që posedonte drogë, boks të hekurit dhe grinder për bluarje

/ 1 minutë lexim

Viti – Në rrugën “2 Korriku” në Viti është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që gjatë kontrollit i janë gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës narkotike e llojit marihuanë me peshe 0.7 gram, një grinder për bluarje dhe një boks hekuri.

ArKatana

Me vendim të prokurorit kujdestar i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/