ARKATANA

Në Viti arrestohen dy të dyshuar dhe u konfiskohet marihuanë, pistoletë dhe para

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Viti – Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë pasi që gjatë kontrollit te të njëjtit janë gjetur dhe konfiskuar 28 paketime me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë në peshë 53.6 gramë dhe një shumë parash prej 208 €, ndërsa janë kontrolluar dy banesat e tyre, ku në njërën banesë është gjetur një pistoletë.

Fundamenti

Me vendim të prokurorit dy të dyshuarit janë dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/