Në Viti arrestime për dhunë familjare dhe vjedhje të rënda

Viti – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë e objektit dhe nga aty kanë vjedhur disa pajisje të kamerave dhe një shumë parash. Rasti vazhdon të hetohet.

Po ashtu në Viti lidhur me rastin me datë 10.01.2021 është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS