Në Viti aksidentohen dy vetura, lëndohen drejtuesit dhe pasagjeri

Viti – Në rrugën “Kemajl Azizi” në Viti, raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave civile.

Si pasoj e aksidentit dy drejtuesit dhe një pasagjer të gjithë meshkuj kosovar kanë pësuar lëndime trupore dhe pas pranimit të tretmanit mjekësor janë liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS