Në veshje shumë ngjyrëshe, Samantës çdo gjë i ka hije!

Është mjaft e komentuar në media edhe pse jo shumë aktive me projekte muzikore.

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta Karavella edhe përkundër kësaj ajo është aktive në rrjetet sociale dhe paraqitjen e saj nxisin vëmendje përherë, shkruan Indeksonline.

Duke qenë një femër me stil, Samanta edhe në një imazh që ka hedhur së fundi në llogarinë e saj personale në Instagram erdhi unike dhe me sharmë.

Në një veshje shumë ngjyrëshe, Samanta nuk harroi të provokoj me linjat e formësuara të trupit duke kompletuar dukej me taka të larta.

Ndryshe, ‘Golosa’ mban titullin kënga e saj e fundit që u vizuelizua edhe me klip./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS