Në Tërpezë të Vitisë vetë aksidentohet vozitësi i motorit

Viti – Në fshatin Tërpezë të Vitisë ka ndodhur vetë aksident trafiku, ngasësi mashkull kosovar me motorin e tij është aksidentuar duke e humbur kontrollin mbi motoçikletë, me ç‘rast ka dalë jashtë rrugës.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK-Prishtinë.

Raportohet për dëme materiale të konsiderueshme të shkaktuara në motoçikletë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS