Në Smirë të Vitisë lëndohet çiklistja, pas aksidentit me veturën

Viti – Në fshatin Smirë të Vitisë ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet një automjeti të udhëtarëve dhe një çiklisteje me drejtuese dy femra kosovare.

Si pasojë e aksidentit, lëndime ka pësuar drejtuesja e biçikletës e cila pas tretmanit mjekësor është liruar. Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS