Në shtëpinë e mërgimtarit hajnat hynë me forcë dhe marrin një pushkë të gjuetisë

Gjilan – Në fshatin Livoq i Ulët, të Gjilanit ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se shtëpia e vëllait të tij i cili gjendet në Zvicër, ishte hapur me forcë, ku është dëmtuar dera e hyrjes dhe nga një dhomë e shtëpisë është vjedhur një armë e gjuetisë për të cilën vëllai i tij posedon leje.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë marrë veprimet e nevojshme njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS