Në Remnik të Vitisë gjendet një trup i pajetë

Viti – Në fshatin Remnik, të Vitisë është gjetur i shtrirë në rrugë një trup i pajetë mashkull shqiptar. Vdekjen e viktimës i cili nuk ka pasur shenja dhune në trup e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Njësitet relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë dërgohet për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore. Rasti nën hetime njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).