Në Ranillug hajnat dëmtojnë derën dhe dritaren e objektit

/ 1 minutë lexim

Ranillug – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga person-a të panjohur është dëmtuar dera dhe dritarja e objektit.

Përveç dëmeve materiale nuk është raportuar të jetë vjedhur ndonjë gjë. Rasti është trajtuar menjëherë nga njësitet policore si dhe janë duke u kryer hetime intensive njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/