Në Ramnishtë të Vitisë aksidentohen tri vetura

Viti – Në rrugën Viti – Ramnishtë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri automjeteve me ngasës femër dhe meshkuj kosovar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar një nga ngasësit i cili pas marrjes së tretmanit mjekësor është liruar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).