Në Ramnishtë të Vitisë aksidentohen dy vetura, lëndime pësojnë drejtuesi i veturës dhe tre pasagjerë

Viti – Në fshatin Ramnisht, të Vitisë raportohet se ka ndodhur aksident trafiku në mes të dy veturave me targa vendore me drejtues meshkuj kosovarë.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar drejtuesi i njërës veturë dhe tre pasagjerë tjerë, të cilët kanë pranuar tretman mjekësor.

Në konsultim me prokurorin rasti procedohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS