Në qytetin e Vitisë asfaltohet rruga “Hebib Sejdiu”

Viti – Të premten në qytetin e Vitisë kanë filluar punimet në asfaltimin e rrugës “Hebib Sejdiu”.

Me këtë rast Kryetari i Komunës së Vitisë, Sokol Haliti ka vizituar punimet në asfaltimin e kësaj rruge.

Përndryshe banorët të cilët jetojnë për gjatë kësaj rruge falënderuan institucionet komunal për realizimin e këtij projekti duke potencuar se më të po ju mundësohet atyre lëvizje e lire dhe e sigurt./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).