Në Pogragjë FSK asgjëson një mjet të dyshuar

Gjilan – Në fshatin Pogragjë të Gjilanit raportohet se në një fushë (livadh) është gjetur një granatë dore.

Njësia policore ka bërë sigurimin e vendit të ngjarjes, ndërsa FSK ka bërë asgjësimin e mjetit në mënyrë të kontrolluar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).