Në Pogragjë aksidentohen dy vetura

Gjilan – Në fshatin Pogragjë, të Gjilanit ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime ku të përfshirë kanë qenë dy automjete të udhëtarëve me targa vendore dhe me drejtues meshkuj kosovarë.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar njëri prej drejtuesve të automjetit i cili pas tretmanit mjekësor është liruar. Rasti nën hetime njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS