Në Pasjak një shtëpi përfshihet nga zjarri, nuk ka të lënduar

Gjilan – Në fshatin Pasjak, të Artanës ankuesi mashkull shqiptar ka raportuar se i është përfshirë nga zjarri shtëpia e tij.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse ndërsa, njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarrin. Nuk raportohet për të lënduar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).