Në një shtëpi private hajnat vjedhin gjësende me vlerë

Kamenicë – Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se persona të pa njohur, kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur një laptop, tri ora dore, tri parfume dhe para të gatshme.

Rasti është duke u hetuar njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS