Në një shtëpi në Kishnapole hajnat marrin dy pushkë, stoli ari dhe mjete pune

Gjilan – Në fshatin Kishnapole ankuesi mashkull shqiptar, ka njoftuar se persona të dyshuar e të pa njohur kanë depërtuar me forcë në shtëpinë e vëllait të tij të cilën e mbikëqyre me ç’rast i kanë vjedhur dy pushkë gjuetie kalibri 12 mm, mjete pune, si dhe stoli ari.

Më vendimin e prokurorit, iniciohet rasti dhe mbetet nën hetime njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).