Në një shtëpi në Gjilan policia konfiskon armë e municion

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Në rrugën “Lumbardhi” në Gjilan gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar janë gjetur dhe konfiskuar: dy pistoleta me dy karikator, një fotroll, dhe 21 fishekë.

Mobi Casa

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregulltë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/