RCCOLA

Në një lokal privat në Gjilan hedhet benzinë, zjarrfikësit lokalizojnë zjarrin

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Raportohet se një i dyshuar i pa njohur deri me tani ka thyer xhamin e një lokali të biznesit pronë e viktimës mashkull kosovar dhe më pas ka hedh benzinë dhe e ndezë.

Fundamenti

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësiti i zjarrfikësve të cilët kanë lokalizuar zjarrin njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/