Në një fshat të Artanës policia konfiskon një pushkë gjuetie

Gjilan – Në fshatin Koznicë, të Artanës është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi gjatë kontrollit të shtëpisë së tij, në një objekt përcjellës është gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjysmë automatike me 7 copë fishek.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS