Në një bankë në Gjilan konfiskohet një monedhë false 500 euro

Gjilan – Në rrugën “Mulla Idrizi”, në Gjilan ankuesja femër shqiptare punonjëse e një banke ka raportuar se ka pranuar një kartëmonedhë në vlerë 500 € e cila dyshohet të jetë e falsifikuar.

Monedha është konfiskuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).