Hidromorava

Në një bankë në Gjilan deponohen nga një klient 749 euro para të falsifikuara

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Ankuesi mashkull kosovar zyrtar i bankës ka informuar se nga klient janë deponuar 749 € para të falsifikuara.

RCCOLA

Monedhat janë konfiskuar dhe rasti është duke u hetuar nga policia./rajonipress/