Në një aksident trafiku mes dy automjeteve ka edhe të lënduar

Gjilan – Është raportuar për një aksident trafiku me lëndime ku të përfshira kanë qenë dy automjete të udhëtarëve me drejtues meshkuj shqiptar. Deri te aksidenti dyshohet të ketë ardhur si pasojë e mos mbajtjes së distancës nga njëri prej drejtuesve të automjetit.

Përveç dëmeve materiale, lëndime ka pësuar njëri prej drejtuesve të automjetet, i cili ka pranuar ndihmë mjekësore dhe më pas është liruar për në shtëpi njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS